קלין אופיס פילטר - בית 2
דף הבית >> בית 2
 

מחקרים מוכיחים כי מדפסות הלייזר ומכונות הצילום המצויות במשרדים רבים ואף בבתים בישראל, פולטות חלקיקי גז וננו חלקיקי טונר רעילים (אבקת הדיו השחורה\צבעונית) המכילים חלקים ממתכות כבדות. חומרים אלה עלולים להוות סיכון בריאותי ומוכרים כגורמים מחוללי מחלות בדרכי הנשימה, החל מאלרגיה וגירוי של מערכת הנשימה דרך מחלות לב וכלי דם ועד לפגיעה בדי.אן.איי הריאתי, דבר העלול לגרום להתפשטות מחלת הסרטן.

מדפסות הלייזר ומכונות הצילום, שהפכו בשנים האחרונות לכלי עבודה נפוץ ולחלק בלתי נפרד משגרת העבודה, עלולות לסכן את בריאותם של כל אנשי המשרד ובייחוד את אלו היושבים בקרבתן. מחקרים מקיפים שנעשו בתחום בשנים האחרונות אף משווים את הנזק הבריאותי שנגרם מחלקיקי הטונר שנפלטים לחלל האוויר לזה הנגרם מעישון סיגריות.
חברת קלין אופיס משרד בריא בע"מ הישראלית, הינה המשווקת הבלעדית בארץ של מסנן הבריאות למדפסות לייזר, מכונות צילום, ומכשירי פקס, המפחית את רמת הזיהום ב- 97% ומגן על השוהים בקרבת המדפסת מפני חומרים מסוכנים ואף מסרטנים, העלולים כאמור לפגוע בבריאותם. המסנן, עליו רשומים שני פטנטים עולמיים, פרי פיתוח של חברת האם הגרמנית GMBH RIENSCH&HELD, משווק כבר היום בחלק גדול ממדינות אירופה שזיהו את הסכנה הכרוכה בחלקיקי טיונר שמדפסות הלייזר מפזרות בחלל האוויר (עד למיליארד חלקיקים רגילים בהדפסת עמוד).
צפו כרגע בכל המחקרים המצולמים למטה .. 

   אבל.. אל דאגה !! יש את הפתרון המושלם והמוכח מחקרית , מסנן 98% מהרעלנים המשתחררים ממדפסות הלייזר ומכונות הצילום.